Siberian Wellness Ürünlerinin Faydaları

Ev hanımı olan Nermin İpek, Siberian Wellness Networking ile yeni iş imkanını sizlere sunmaktadır. Özellikle ev hanımlarının ek kazanç elde etmek için tercihi olan, Networking Marketing modeli ile kazanç elde etmeniz için Siberian Wellness üyelik danışmanı olarak destek vermektedir.

Siberian Wellness Profesyonel Lider

Siberian Wellness Ürünlerinin Faydaları

Siberian Wellness ürünlerinin faydaları; Sibirya'nın şifalı otları ve arı propolisinin eşsiz konsantresini içeren doğal diş macunu anti bakteriyel, anti-enflamatuar ve yara iyileştirici etkiye sahip olan bileşenleri içermektedir. Siberian Wellness üyelik yaparak siz de bu ürünleri hem daha uygun fiyatlara alabilir hem de satış yaparak kazanç elde edebilirsiniz. Bu bileşenler diş etinde kanama ve şişliklerin azalmasını, ağız mukozasının iyileşmesini teşvik eder, diş çürüğünün oluşmasını önlemeye yardımcı olur. DİŞ ETİ BAKIMI. Arı propolisi anti-bakteriyel, antienflamatuar ve yara iyileştirici etkiye sahiptir. Diş eti kanamasının ve ödeminin azalmasına yardım etmektedir, ağız mukozasını iyileştirmektedir. UZUN SÜRELİ TAZE NEFES. Sibirya otlarının ekstreleri ve uçucu yağlar nahoş koku ile başa çıkmaya yardımcı olur ve nefesinizi kesin bir şekilde tazeler. TEMİZLEME VE DİŞ ÇÜRÜKLERİNE KARŞI KORUMA. Sibirya ortancası ve adaçayı ekstreleri diş çürüklerinin önlenmesine katkıda bulunur ve diş minesini etkili bir şekilde temizler.

Siberian Wellness Ürünlerinin Faydaları

Siberian Wellness Ürünlerinin Faydaları

 
BEAUTY BOX VITAMINLER VE KOENZIM Q10 Günlük beslenme ihtiyaçlarını desteklemek için özel olarak formüle edilmiştir. Ürün 12 Vitamin ve Q10 içerir. 
 
BOOST BOX / ARAB INOGALAKTAN, B ITK I EKSTRELER I, ÇİNKO, V ITAM IN C VE
BAKIR İÇEREN 3 FORMÜLLÜ TAKVIYE EDICI GIDA BAĞIŞIKLIK SİSTEMİNİZİ
GÜÇLENDİRİN C vitamini ve çinko, metabolizmanın normal işleyişine katkıda bulunur. Ginseng kökü ekstresi metabolizmanın doğal savunmasına katkıda bulunurken, ekinezya ekstresi solunum sisteminin normal işleyişine yardımcı olur. 
 
Ürünün temelini, vahşi doğa şartlarında yetişen Sibirya bitkilerinden elde edilen vitamin, mineral ve zengin bitki ekstreleri içeren üç farklı formül oluşturmaktadır.
Kullanım şekli
Tavsiye Edilen Günlük Porsiyon: Yetişkinler Formül 1’den her sabah 2 kapsül, Formül
2’den her akşam 2 kapsül, Formül 3’den her sabah ve akşam birer kapsül yemeklerle veya su ile almalıdır.
Uyarılar: Tavsiye edilen günlük porsiyonu aşmayın. Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçemez. Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayın. İlaç değildir. Hastalıkların önlenmesi veya tedavi edilmesi amacıyla kullanılmaz. Hamilelik ve emzirme dönemi ile hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında doktorunuza danışın.
 
N.V.M.N. FORMULA 4 / TAURİN İÇEREN TAKVİYE EDİCİ GIDA TAURİN İÇEREN TAKVİYE EDİCİ GIDA Ayrıca bu ürün yüksek miktarda E ve C vitamini içerir. C vitamini metabolizmanın normal fonksiyonuna katkıda bulunur. 
 
CHRONOLONG SODYUM HIYALÜRONAT, IZOFLAVONLAR, VITAMINLER VE TAURIN
IÇEREN TAKVIYE EDICI GIDA Kompleks, genistein ve başka soya izoflavonları gibi doğal fitoöstrojenler açısından zengin olan soya fasulyesi ekstresini içerir. Ürünün bileşimi, cildin önemli bir bileşeni olan hyaluronik asit ile güçlendirilmiştir. D3 vitamini, sağlıklı kemiklerin, dişlerin ve normal kas fonksiyonlarının korunmasına yardımcı olur. Antioksidan olan taurin, serbest radikallere karşı koruma sağlamada yardımcı olur. 
 
ESSENTIAL MINERALS IRON / DEMİR VE VİTAMİNLER İÇEREN TAKVİYE EDİCİ GIDA
Demir, hücrelerde oksijenin taşınımına katkıda bulunurken, niasin ile birlikte metabolizmasının daha aktif olmasına katkıda bulunur. C vitamini, demir emilimini arttırır. 
 
Güçlü kemik dokusunun formülü: Optimal sindirilebilirlik ve kemik yapısını güçlendirmek için organik kalsiyum. D3 vitamini, çinko ve soya izoflavonları kalsiyumun kemiklere adresli girişini sağlayarak bu elementin yaşlanmaya bağlı sebeplerden dolayı kaybını önler.  B6, C ve K1 vitaminleri, manganez ve at kuyruğunun içerdiği doğal silisyum kemiklerin protein "iskeletini" oluşturur. 
 
ESSENTIAL MINERALS IODINE / İYOT VE ROD IOLA İÇEREN TAKV IYE ED I C I
GIDA Ürünün içeriğinde alg tallyus ekstresi – yüksek iyot içeren deniz yosunu. İyot troid bezinin hormon üretimini ve troid bezi işlevinin normalleşmesini teşvik eder. 
 
ESSENTIAL MINERALS MAGNESIUM / MAGNEZYUM VE BİTKİLER İÇEREN
TAKVİYE EDİCİ GIDA Magnezyum, sinir sistemi ve kasların normal durumunu korumak için gereklidir. Yorgunluk ve bitkinliğin azaltılmasına yardımcı olur. Ürün vücut için en organik formda bulunan bitki özleri (kediotu, Baikal takke ve alıç meyvesi) ile zenginleştirilmiştir. 
 
ELEMVITALS. ZINC WITH SIBERIAN HERBS / ELEMVITALLER. SİBİRYA
BİTKİLERİ İLE ÇİNKO ÇİNKO, BAKIR, C VİTAMİNİ İÇEREN TAKVİYE GIDA VE BİTKİSEL ÖZÜTLER Ürün organik formda çinko ve bakırın yanı sıra aynı doğal C vitamini içerir. Çinko normalleşmeye yardımcı olur karbonhidratların ve makrobesinlerin metabolizması, korunmasına yardımcı olur kemikler, saçlar ve cilt normaldir. Bakır bağışıklık sisteminin bakımını ve hücrelerin oksidatif stresten korunmasını destekler.
 
INULIN CONCENTRATE / YER ELMASI TOZU İÇEREN TAKV IYE ED I C I GIDA
Şaşırtıcı bir bitki olan yer elmasının en önemli biyolojik aktif bileşenlerinden oluşan bir komplekstir. Yer elması, kökünde bulunan inülin maddesinin ortaya çıkması ile gerçek bir üne kavuştu. İçindekiler: Yer elması tozu (Helianthus tuberosus (yumru), İnulin)
Şaşırtıcı bir bitki olan yer elmasını en önemli biyolojik aktif bileşenlerinden oluşan bir komplekstir. Yer elması, kökünde bulunan inülin maddesinin ortaya çıkması ile gerçek bir üne kavuştu. Kan şekerinin düzene girmesine yardımcı olur.
 
Pektin içeren bu bitkisel ürün sindirim sisteminin normal çalışması için önemli unsur olan diyet liflerini yüksek miktarda içerir. Pektinler, kandaki kolesterolün normal seviyede olmasını destekleyen diyet liflerinin bir türüdür. Ayrıca ürünün içeriği rezene, dulavratotu kökü ve zeytin yaprağı ekstreleri ile zenginleştirilmiştir. 
 
Kolajen, kıkırdak ve bağ dokularında yer alan yapısal bir proteindir. Üründe bu madde, vücut tarafından emilebilen hidrolizat şeklinde kullanılmaktadır. İçeriğinde ayrıca kuşburnu ekstresi barındırır. 
 
Kediotu, melisa ve mercanköşk ekstrelerine dayalı bitkisel antistres kompleksi hızlı ve uzun süreli sakinleştirici bir etki sağlar.
Sinirliliği azaltır, uyku kalitesini artırır, duygusal dengeyi normalleştirir. Optimal dozajlardaki aktif bileşenler, uyuşukluğa neden olmadan merkezi sinir sistemini hafifçe etkiler.
●    Kediotu ekstresi antispazmodik etki sağlar, sinir sisteminin uyarılabilirliğini azaltır, kalp ritmini sakinleştirir ve doğal uykuyu kolaylaştırır.
●    Melisa otu vücuda çok sayıda biyoflavonoidlerin ve diğer organik bileşiklerin tedarikini sağlar. Hafif yatıştırıcı bir etki sağlar, metabolik süreçlerin ve gastrointestinal sistemin işlevinin normalleşmesine yardımcı olur.
●    Mercanköşk otu sinir sistemi üzerinde yararlı bir etki sağlar, duygusal dengeyi normalleştirmeye yardımcı olur.
 
Görmeyi sağlayan hücrelerin antioksidan korumasını sağlar.
Ürün, yüksek miktarda lutein ve antosiyanin içeren yüksek teknolojili ve standardize edilmiş ekstreler formunda gerekli miktarda bitkisel filtre-pigmentleri içerir. 
 
Kadın vücudunun genel tonusunu destekleyici vitamin kompleksi, 12 temel vitaminin ve vitamin benzeri maddenin günlük dozlarını içerir. Bileşim diyetinizi tamamlayacak ve vücudunuzdaki kalsiyum eksikliğini gidermeye yardımcı olacak kalsiyum karbonat ile zenginleştirilmiştir. 
 
Konforlu hissetmenizi destekleyen bitkisel kompleks ; kırmızı ayı üzümü ekstresinde yer alan arbutin, ayı üzümü ekstresinde yer alan hidrokinon ve bayır turpu ekstresinde yer alan uçucu yağla içerir. 
 
Gözlerin koruması, sadece güneş radyasyonuna karşı değil, aynı zamanda elektronik cihazlardan gelen büyük miktarda yapay ışığa maruz kaldığı modern dünyada büyük önem taşımaktadır.
Zaman içinde gün ışığına maruz kalan retinada değişiklikler ve maküler dejenerasyonun (yaşa bağlı dejenerasyon) gelişmesi görülür. Bunun ana nedeni, görsel hücrelerimizi ışık hasarından koruyan doğal faktörlerin derin bir eksikliğidir. Gerçek şu ki, ışık, görsel bilgileri özümsemeye yardımcı olmanın yanı sıra, canlı yapılara zarar verebilecek çok yüksek bir enerjiye sahiptir. Özellikle bu açıdan, ışık spektrumunun mavi kısmı, özellikle ultraviyole ışınları aktiftir.
Essential Fatty Acids  "Lutein ve Zeaksantin" yüksek oranda doğal pigmentler-ışık filtreleri içerir: FloraGLO ™ lutein (DSM Nutritional, İspanya) ve OptiSharp ™ zeaxanthin (DSM Nutritional, İsviçre). Tehlikeli radyasyonu engeller ve lens merceğini ve retinal optik hücreleri ultraviyole ışınlarından korur. Deniz topalak yağındaki E vitamini güçlü bir antioksidan etkiye sahiptir.
 
Ürün Beta-Karoten ve Kır İğdesi içerir. E vitamini ve vücutta A vitaminine dönüşen ve pro-vitamin A olarak adlandırılan beta-karoten içerir. 
 
Ekstra saf MCT yağında (medium chain triglyceride oil) hipoalerjenik D₃ vitamini kaynağı: anti-age etki, kardiyovasküler sistemin desteklenmesi, kadın sağlığı ve cilt güzelliği. Çocukların ve yetişkinlerin iskelet sistemini güçlendirmek için vazgeçilmezdir.
●    Hipoalerjeniktir
Ekstra saf MCT yağındaki D₃ vitamini (sulu solüsyonların aksine) çocuklarda alerjiye neden olabilen alkol içermez.
●    10 μg D₃ vitamini – iki damlada
Pipet sayesinde vitaminin dozajı rahatlıkla ayarlanabilir.
●    Tüm aile için
Büyük şişe yetişkinler ve çocuklar için yeterlidir.
●    3+
Ürüne başlama yaşı.
Doğal bir ürün olan Essential Vitamins ile D vitamini eksikliğini önlemeye başlayın!
Sadece iki bileşen – hiçbir fazlalık olmaksızın
— Saf bitkisel yağ
D vitamini, yağda çözünen bir vitamindir, bu nedenle onu bir yağ çözeltisinde kullanmak en mantıklı ve doğal olanıdır. Bunun yanı sıra yağlar, bağırsaklarda vitaminlerin daha iyi emilimi için gereklidir.
Essential Vitamins «D₃ vitamini» nin temelinde yüksek derecede saf MCT yağı yer almaktadır. Saflaştırılma sonucunda bu yağdan orta zincirli trigliseritler (6-12 karbon atomu) salınır.
MCT yağı daha kolay sindirilir çünkü vücut uzun karbon bağlarını parçalamak için ek kaynaklarını harcamaz. Ayrıca orta zincirli trigliseritlerin hücrelere girerek harekete geçmesi için enzimlere ihtiyacı yoktur.
— Organik D₃ – kolekalsiferol
Yağda çözünen vitamin, lipitlerle birlikte iyi emilir. 
 
Kadınlar için Q10 ve folik asit içeren vitaminler kompleksi: Saç ve cilt güzelliğinin desteklenmesi, yaşlanmaya karşı koruma ve enerji ile doyurulma. 
 
Kardiyovasküler sistemin desteklenmesi ve yaşa bağlı değişikliklere karşı korunması için vitaminler kompleksi. 
 
Lutein, zeaksantin ve beta-karoten gibi birçok bitkisel ışık filtreleri olan pigmentler içerir. Ayrıca bu ürün doğal antosiyaninler ve C vitaminini içerir. 
 
SYNCHROVITALS II C vitamini içeren değerli bitki ekstreleri gün boyu enerjik olmanızı sağlamakla birlikte akşam saatlerinde sizi daha dingin bir görünüme sevk eder. 
 
Synchrovitals III kompleksi sabahları ve akşamları kullanılabilmek için iki çeşit kapsülden oluşur. Selenyum, bağışıklık sisteminin normal ionksiyonuna katkıda bulunur. Ürün beta-glukan, alfa-linolenik asit ve likopen ile zengin olan yulaf kepeği içerir. 
 
Sabah formulü silimarin kaynağı olan Meryem Ana dikeni içerir. Akşam formulü ise sarı kantaron ekstresi dahil olmak üzere çeşitli Sibirya bitki ekstrelerini kapsar. 
 
Synchrovitals V yetişkinlere, bir ginsenosidler kaynağı ve ek bir apigenin kaynağı olarak önerilir. Aralarında en önemlileri arabinogalaktan (karaçamdan izole edilen özel bir madde) olan polisakkaritleri içerir. Bu, bağışıklık sisteminin mükemmel bir uyarıcısıdır: Bağışıklık hücrelerinin oluşumunu arttırmada ekinezyadan neredeyse 2 kat daha etkilidir. Çözünebilir diyet lifleri kaynağı olarak arabinogalaktan, gastrointestinal sistemin beslenmesini, emilimini ve sağlıklı kalmasını destekler.

Kar beyazı tebessümleri için simsiyah bir diş macunu! Odun kömürü temiz ve kar beyazı diş minesinden sorumludur, yaban mersini ekstresi ise diş etlerini korur ve lezzet büyüsü katar.

Sağlikli ağiz florasini destekler.

 

Diş etlerini güçlendirmeye yardim eder, nefesi ferahlatir ve çürük oluşumunu önlemede etkilidir.

 

Ağzınızı korumak için piyasaya: lezzetli çilek, canlandırıcı manolya ve (aniden!) hassas dişlerin minesi için bile uygun olan temizleyici kırmızı kil çıkıyor.

Acılı chinotto portakalı, egzotik lemongrass ve mükemmel manolya nefesinizi etkin bir şekilde tazelemenin yanı sıra diş taşı oluşumunu engeler.

Remineralize edici macun diş minesini güçlendirir ve onarır, nazikçe parlatır ve aydınlatır.

Biyoaktif diş macunu, nahoş ağız kokusuna neden olan bakterilerden korur ve diş ile diş etlerinin sağlığını destekler. Doğal lavanta uçucu yağı, ağız boşluğunun mikroflorasının normal dengesini koruyarak tüm vücut üzerinde faydalı bir etkiye sahiptir