Nermin İpek Kimdir?

Ev hanımı olan Nermin İpek, Siberian Wellness Networking ile büyük bir iş imkanı yakalayarak süreç içerisinde cevresindeki ev hanımlarında bu fırsattan yararlanmalarına katkıda bulunmuş Siberian Wellness profesyonel liderdir.

Nermin İpek

Siberian Wellness Profesyonel Lider

Nermin İpek Kimdir?

Girişimci, bir prenses annesiyim. Asıl mesleğim ev hanımlığı idi, taki hayatımın dönüm noktasına kadar. Sonrası, özel okullarda aşçı olarak çalıştım. Mutfak tutkunu bir anneyim, bu tutkum beni öyle yerlere getirdi ki pastacılık ve özel el yapımı çikolata eğitimleri aldım. Özellikle çikolata tasarımları yapmak bambaşka tutkum oldu. Sabah 8 akşam 5 çalışma saatleri beni çok yıpratıyordu. Ayrıca biricik prensesimin gözlerimin önünde büyüyüp gelişimine tanıklık etmek istiyordum… Bu mümkünmüydü?

Gece gündüz iş, eğitimler, dersler sürekli çalışıyordum. Mutlaka başarmalıydım! Fakat bu NASIL olacaktı! Yine araştırma yaptığım sırada SİBERİAN WELLNESS firması karşıma çıktı. Firmayı ve ürünleri KAZANÇ planını araştırdım. Bu işi evimden çıkmadan aileme daha çok VAKİT ayırarak YAPABİLECEKTİM! İşte tam olarak ARADIĞIM işin bu iş olduğunu FARKETTİM ve çalışmaya başladığım günden itibaren GELİR elde etmeye başladım. Kısa sürede işi öğrenip BAŞARI elde etmek BEBEĞİ olan ANNELER için HARİKA bir FIRSAT! Sıfırdan, sermayem ve tecrübem olmadan başladığım bu yolda pek çok tecrübe yaşadım. Bu tecrübelerimi de ekibime katılıp özellikle benim durumumda sıfırdan başlayan girişimci anne ve girişimci adaylarına aktarmak için SABIRSIZLANIYORUM! Ekibime katıldığınızda neler mi olacak? Ücretsiz eğitimler alma hakkına sahip olacaksınız. Peki bu eğitimler neler? ✅ Kişisel gelişim ✅Satış stratejileri ✅Etkili sosyal medya eğitimleri ✅Ürün tanıma Nihayetinde artık kendi işimin patronu olmalıydım! Ve öylede oldu… Şimdi ise; bir ŞİRKET sahibi GİRİŞİMCİ bir ANNEYİM. Şimdi misyonum 10.000 KADININ hayatına DEĞER katabilmek! Sizlerde LOKASYONDAN bağımsız ÇOCUKLARINIZIN gelişimini takip ederek İŞ KADINI olmak istemez misiniz? İletişime geçip, ücretsiz bilgi sahibi olabilirsiniz.
GELİN BERABER ÇALIŞALIM, HEP BİRLİKTE KAZANALIM.